Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cattle dog cup 2012 - Kemp Orion

6. 4. 2012

Zdravím majitele australáčků, naše spřátelené kamarády i ty, co s námi pojedou poprvé.
 
Máme pro vás důležitou informaci. Bohužel se stala věc pro nás nemilá a to ta, že musíme změnit místo konání setkání. Na poslední chvíli a v podstatě jen náhodou jsme se dozvěděly, že v Podmitrově se v termínu naší akce konají závody v chytání dobytka. S akcí honáků jsme počítaly, ovšem nikdo nám neřekl, že to bude akce natolik významná, že veškerý volný prostor kolem penzionu bude určen pro krávy, přihlížející a využit jako parkovací plocha. Tuto informaci jsme se od majitele penzionu dozvěděly náhodou při domlouvání místa pro figuranta. Takže nejen že by byl závody honáků do značné míry omezen pohyb našich psů, ale hlavně by nezůstal žádný volný prostor pro naše aktivity. Proto jsme hledaly jinou alternativu. Nakonec jsme se dohodly na změně místa konání, což nám přišlo jako nejlepší varianta a musíme se přiznat, že s ohledem na okolnosti i nejbezpečnější.
 
Tímto se všem omlouváme za způsobené komplikace, ale doufáme, že nám přízeň zachováte a do nového místa, které by již mělo být jen pro nás s chutí dorazíte.
 
Jedná se o kemp ORION kousek od Tábora. Podrobné informace o kempu naleznete na následujících webových stránkách  http://www.kemporion.cz/o-nas.html
 
 
Ještě jednou se moc omlouváme a doufáme, že námi vybrané místo se Vám bude líbit stejně jako Podmitrov nebo Slavětín.
 
Přejeme krásné jarní dny a těšíme se v květnu na viděnou
pořadatelky

 

 
 

 

Mail list
Statistiky

Online: 1
Celkem: 37704
Měsíc: 297
Den: 10