Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úvodní slovo ke II. ročníku

2. 6. 2011

Příprava druhého ročníku našeho speciálu začala úpravou názvu, vymýšlením loga a také hledáním nového místa, kde by se speciál měl konat. Helču se Soňou zaujal areál Lesního penzionu v Podmitrově a tak jsme se rozhodly akci přesunout do nových prostor.

 Poté následovalo vymýšlení soutěží, domluva s Barčou z MSC, hledání rozhodčí na coursing a mnoho dalších drobností, které sice nejsou vidět, ale bez nichž by se speciál konat nemohl.

Ve chvíli, kdy jsme měly základ vyřešen, přišla na řadu vlastní příprava víkendu. Nejen, že se musela sestavit databáze e-mailových adres ( Soni práce) , ale musely se vymyslet diplomy ( Helči kreativita), připravit coursing (moje parketa).

Do toho jsme se rozhodly pro vedlejší soutěže, které se musely nejen vymyslet, ale i připravit tak, aby vše klapalo jak hodinky. Navíc jsme Vám všem chtěly ukázat, že sportů, které se svými australáky můžete provozovat je daleko víc. Což obnášelo zapůjčení si překážek a dalších pomocných věcí, domluva na cvičácích...

Mezitím vším plynul čas velmi rychle a než jsme se nadály, tak se přiblížil květen. Nastal čas posledních úprav, doladění a hlavně dohledávání sponzorů.

Celý uplynulý rok byl pro nás náročný hlavně ve smyslu investice svého volného času.

Pevně doufáme, že se Vám všem II.ročník líbil a do příštího třetího nám zachováte přízeň. Veškeré informace ohledně následujícího speciálu budou vyvěšeny nejen zde, ale i dostanete včas do e-mailů.

Pokud máte nějaké připomínky k letošnímu ročníku nebo nápady co upravit, změnit, přidat, ubrat..., prosím, pište do Návštěvní knihy. Zároveň, pokud budete vědět o někom, kdo by byl ochoten sponzorovat náš III.ročník, tak nám, prosím, dejte včas vědět.

Za organizační tým

Jana

 

 
 

 

Mail list
Statistiky

Online: 1
Celkem: 37704
Měsíc: 297
Den: 10